Image may differ from original
Lenovo 4X77A12189 | 64GB DDR4-3200MHz PC4-25600 ECC Registered RDIMM CL22 2Rx4 1.2V 288-Pin Memory Module
|
Part No
|
4X77A12189
|
|
Manufacturer
|
|
|
Category
|
|
|
Availability
|
Call For Price
|
|
Condition
|
Refurbished
|
Payment:
WORLDWIDE SHIPPING
BEST PRICES GUARANTEED
EASY CLAIMS & RETURNS
SECURE PAYMENT
TRACK YOUR ORDER
Description:
- Lenovo 4X77A12189 | 64GB DDR4-3200MHz PC4-25600 ECC Registered RDIMM CL22 2Rx4 1.2V 288-Pin Memory Module
- Upgrade your system with the Lenovo 4X77A12189 | https://cdn11.bigcommerce.com/s-n2pgpewhfn/images/stencil/1280x1280/products/764746/717653/generalmemoryServermemory__75928.1602955821.jpg?c=2 for faster performance and reliability. Enhance your system today with Goto Direct!
Technical Information:
| Number of Modules | 1 x 64 GB |
|---|---|
| Memory Size | 64 GB |
| Memory Standard | DDR4 SDRAM |
| Memory Speed | DDR4-3200MHz |
| Bus Type | PC4-25600 |
| Error Checking | ECC |
| Signal Processing | Registered |
| RAM Genre | RDIMM |
| CAS Latency | CL22 |
| Memory Voltage | 1.2 V |
| Number of Pins | 288-Pin |
| Memory Rank | Dual Rank x 4 (2Rx4) |
| Device Supported | Server System |
Trusted by Leading Enterprises and Thousands of Satisfied Customers