Image may differ from original
Lenovo 4X77A78614 | 64GB DDR4-2666MHz ECC Registered CL19 288-Pin LRDIMM 1.2V 4Rx4 Memory Module
|
Part No
|
4X77A78614
|
|
Manufacturer
|
|
|
Category
|
|
|
Availability
|
Call For Price
|
|
Condition
|
Refurbished
|
Payment:
WORLDWIDE SHIPPING
BEST PRICES GUARANTEED
EASY CLAIMS & RETURNS
SECURE PAYMENT
TRACK YOUR ORDER
Description:
- Lenovo 4X77A78614 | 64GB DDR4-2666MHz ECC Registered CL19 288-Pin LRDIMM 1.2V 4Rx4 Memory Module
- Find the Lenovo 4X77A78614 | TruDDR4 DDR4 Module 64 GB LRDIMM 288-pin 2666 MHz / PC4-21300 1.2 V Load-Reduced ECC for ThinkSystem SE350 7D1R, 7D1X, 7Z46 at GoToDirect.com. A practical and reliable accessory designed to enhance the performance, convenience, or protection of your computer setup. Suitable for home, office, and enterprise use, this product delivers dependable quality and easy integration with your existing equipment. Shop at GoToDirect.com for trusted components, competitive pricing, and fast shipping.
Technical Information:
| Number of Modules | 1 x 64 GB |
|---|---|
| Memory Size | 64 GB |
| Memory Standard | DDR4 SDRAM |
| Memory Speed | DDR4-2666MHz |
| Bus Type | PC4-21300 |
| Error Checking | ECC |
| Signal Processing | Registered |
| RAM Genre | LRDIMM |
| CAS Latency | CL19 |
| Number of Pins | 288-Pin |
| Memory Rank | Quad Rank x 4 (4Rx4) |
| Device Supported | Server System |
Trusted by Leading Enterprises and Thousands of Satisfied Customers