Image may differ from original
Intel AXXRMM3LI | Remote Management Module with Bracket For ThinkServer
|
Part No
|
AXXRMM3LI
|
|
Manufacturer
|
|
|
Category
|
|
|
Availability
|
In Stock
|
|
Condition
|
Refurbished
|
$194.05
$182.41Free ground shipping within US up to 10lbs
Payment:
WORLDWIDE SHIPPING
BEST PRICES GUARANTEED
EASY CLAIMS & RETURNS
SECURE PAYMENT
TRACK YOUR ORDER
Description:
- Intel AXXRMM3LI | Remote Management Module with Bracket For ThinkServer
- Enhance your system’s networking performance with the Intel AXXRMM3LI | Remote Management Module with Bracket, Screws and Cables. Built for efficiency, speed, and reliability, it provides superior connectivity for demanding workloads and everyday use. Buy high-quality, fully tested network adapters now at Goto Direct and stay connected effortlessly
General Information:
| Package Type | Retail |
|---|---|
| Package Quantity | 1 |
| Product Type | Management Module |
Physical Characteristics:
| Height | 31.24 mm |
|---|---|
| Width | 18.71 mm |
| Depth | 58.42 mm |
| Weight | 40 g |
| Form Factor | Plug-in Module |
Miscellaneous:
| Compatibility | Lenovo TD230 Think Sever |
|---|
Trusted by Leading Enterprises and Thousands of Satisfied Customers