Image may differ from original
HP 875M6AA | Poly Studio X50/X52/X70/USB Table Microphone
|
Part No
|
875M6AA
|
|
Manufacturer
|
|
|
Category
|
|
|
Availability
|
In Stock
|
|
Condition
|
Refurbished
|
$385.00
$350.35Free ground shipping within US up to 10lbs
Payment:
WORLDWIDE SHIPPING
BEST PRICES GUARANTEED
EASY CLAIMS & RETURNS
SECURE PAYMENT
TRACK YOUR ORDER
Description:
- HP 875M6AA | Poly Studio X50/X52/X70/USB Table Microphone
- UPC: 0197497663877
Technical Documents:
General Information:
| Product Line | Poly Studio |
|---|---|
| Product Type | Microphone |
| Package Quantity | 1 |
| Package Type | Retail |
Interfaces/Ports:
| USB Port | Yes |
|---|
Physical Characteristics:
| Form Factor | Standalone |
|---|---|
| Height | 26.59 mm |
| Width | 143.05 mm |
| Depth | 124.13 mm |
| Weight | 80 g |
Trusted by Leading Enterprises and Thousands of Satisfied Customers