Image may differ from original
HP P22156-B21 | 32GB DDR4-2933MHz ECC Unbuffered CL21 260-Pin SODIMM 1.2V 2Rx8 Memory Module
|
Part No
|
P22156-B21
|
|
Manufacturer
|
|
|
Category
|
|
|
Availability
|
In Stock
|
|
Condition
|
Refurbished
|
$995.42
$885.92Free ground shipping within US up to 10lbs
Payment:
WORLDWIDE SHIPPING
BEST PRICES GUARANTEED
EASY CLAIMS & RETURNS
SECURE PAYMENT
TRACK YOUR ORDER
Description:
- HP P22156-B21 | 32GB DDR4-2933MHz ECC Unbuffered CL21 260-Pin SODIMM 1.2V 2Rx8 Memory Module
Technical Information:
| Number of Modules | 1 x 32 GB |
|---|---|
| Memory Size | 32 GB |
| Memory Standard | DDR4 SDRAM |
| Memory Speed | DDR4-2933MHz |
| Bus Type | PC4-23400 |
| Error Checking | ECC |
| Signal Processing | Unbuffered |
| RAM Genre | SODIMM |
| CAS Latency | CL21 |
| Number of Pins | 260-Pin |
| Memory Rank | Dual Rank x 8 (2Rx8) |
| Device Supported | Notebook |
Miscellaneous:
| Product Disclaimer! |
You will receive Original Equipment Manufacturer (OEM) replacement parts with exact specifications from Samsung, Micron, and Hynix. To order memory modules from the original manufacturer, please call or chat. |
|---|
Trusted by Leading Enterprises and Thousands of Satisfied Customers