Kingston KTT-SO100/64CE | 64MB 133MHz PC133 Non-ECC Unbuffered SODIMM CL3 3.3V 144-Pin Memory
Part No
KTT-SO100/64CE
Manufacturer
Category
Availability
In Stock
Condition
Refurbished
Free ground shipping within US up to 10lbs
Payment:
Payment methods
WORLDWIDE SHIPPING
BEST PRICES GUARANTEED
EASY CLAIMS & RETURNS
SECURE PAYMENT
TRACK YOUR ORDER
Description:
  • Buy Kingston KTT-SO100/64CE | 64MB 100MHz PC100 non-ECC Unbuffered 144-Pin SO-DIMM Memory Module for Toshiba online to experience smoother applications and improved overall system efficiency. Get the best deal now at Goto Direct!
Technical Information:
Number of Modules 1 x 64 MB
Memory Size 64 MB
Memory Standard SDRAM
Memory Speed 133MHz