Image may differ from original
LaCie STNA4000400 | PRO5 4TB Rugged Thunderbolt 5 External Solid State Drive
|
Part No
|
STNA4000400
|
|
Manufacturer
|
|
|
Category
|
|
|
Availability
|
In Stock
|
|
Condition
|
New
|
$1,333.43
$1,266.76Free ground shipping within US up to 10lbs
Payment:
WORLDWIDE SHIPPING
BEST PRICES GUARANTEED
EASY CLAIMS & RETURNS
SECURE PAYMENT
TRACK YOUR ORDER
Description:
- LaCie STNA4000400 | PRO5 4TB Rugged Thunderbolt 5 External Solid State Drive
- UPC: 763649184912
- EAN: 8719706045841
Technical Documents:
General Information:
| Model | STNA4000400 |
|---|---|
| Product Line | PRO5 |
| Product Type | Solid State Drive |
| Package Quantity | 1 |
| Package Type | Retail |
Technical Information:
| Storage Capacity | 4 TB |
|---|---|
| Host Interface | Thunderbolt 5 |
| Form Factor | Portable |
| Drive Type | External |
| Device Supported |
|
Physical Characteristics:
| Height | 17 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Depth | 98 mm |
| Weight | 150 g |
| Product Color | Blue |
Trusted by Leading Enterprises and Thousands of Satisfied Customers