Image may differ from original
Samsung M324R4GA3BB0-CQK | 32GB DDR5-4800MHz PC5-38400 ECC Unbuffered UDIMM CL40 2Rx8 1.1V 288-Pin Memory Module
|
Part No
|
M324R4GA3BB0-CQK
|
|
Manufacturer
|
|
|
Category
|
|
|
Availability
|
In Stock
|
|
Condition
|
Refurbished
|
$2,899.36
$2,667.41Free ground shipping within US up to 10lbs
Payment:
WORLDWIDE SHIPPING
BEST PRICES GUARANTEED
EASY CLAIMS & RETURNS
SECURE PAYMENT
TRACK YOUR ORDER
Description:
- Samsung M324R4GA3BB0-CQK | 32GB DDR5-4800MHz PC5-38400 ECC Unbuffered UDIMM CL40 2Rx8 1.1V 288-Pin Memory Module
- Upgrade your system with the Samsung M324R4GA3BB0-CQK | 32GB PC5-38400 DDR5-4800MHz 2RX8 ECC memory for faster performance and reliability. Enhance your system today with Goto Direct!
- UPC: 645117875969
General Information:
| Product Type | RAM Module |
|---|
Technical Information:
| Number of Modules | 1 x 32 GB |
|---|---|
| Memory Size | 32 GB |
| Memory Standard | DDR5 SDRAM |
| Memory Speed | DDR5-4800MHz |
| Bus Type | PC5-38400 |
| Error Checking | ECC |
| Signal Processing | Unbuffered |
| RAM Genre | UDIMM |
| CAS Latency | CL40 |
| Memory Voltage | 1.1 V |
| Number of Pins | 288-Pin |
| Memory Rank | Dual Rank x 8 (2Rx8) |
| Device Supported | Server System |
Trusted by Leading Enterprises and Thousands of Satisfied Customers