Image may differ from original
Samsung M426R2GA3BB0-CQK0L | 16GB DDR5-4800MHz PC5-38400 ECC Unbuffered SODIMM CL40 1Rx8 1.1V 262-Pin Memory
|
Part No
|
M426R2GA3BB0-CQK0L
|
|
Manufacturer
|
|
|
Category
|
|
|
Availability
|
In Stock
|
|
Condition
|
Refurbished
|
$2,557.40
$2,352.81Free ground shipping within US up to 10lbs
Payment:
WORLDWIDE SHIPPING
BEST PRICES GUARANTEED
EASY CLAIMS & RETURNS
SECURE PAYMENT
TRACK YOUR ORDER
Description:
- Samsung M426R2GA3BB0-CQK0L | 16GB DDR5-4800MHz PC5-38400 ECC Unbuffered SODIMM CL40 1Rx8 1.1V 262-Pin Memory
Technical Information:
| Number of Modules | 1 x 16 GB |
|---|---|
| Memory Size | 16 GB |
| Memory Standard | DDR5 SDRAM |
| Memory Speed | DDR5-4800MHz |
| Bus Type | PC5-38400 |
| Error Checking | ECC |
| Signal Processing | Unbuffered |
| RAM Genre | SODIMM |
| CAS Latency | CL40 |
| Number of Pins | 262-Pin |
| Memory Rank | Single Rank x 8 (1Rx8) |
| Device Supported | Notebook |
Trusted by Leading Enterprises and Thousands of Satisfied Customers