Image may differ from original
Sophos XSXZT2HEUK | XRP2000 500-Watts 100-240V 8.4A 60-50Hz Redundant Switching Power Supply for XGS
|
Part No
|
XSXZT2HEUK
|
|
Manufacturer
|
|
|
Category
|
|
|
Availability
|
In Stock
|
|
Condition
|
Refurbished
|
$1,165.04
$1,095.14Free ground shipping within US up to 10lbs
Payment:
WORLDWIDE SHIPPING
BEST PRICES GUARANTEED
EASY CLAIMS & RETURNS
SECURE PAYMENT
TRACK YOUR ORDER
Description:
- Sophos XSXZT2HEUK | XRP2000 500-Watts 100-240V 8.4A 60-50Hz Redundant Switching Power Supply for XGS
- UPC: 5054074007323
General Information:
| Model | XRP2000 |
|---|---|
| Product Type | Redundant Power Supply |
| Package Type | Retail |
| Package Quantity | 1 |
Technical Information:
| Modular | No |
|---|---|
| Hot Swappable | No |
Power Description:
| Output Power | 500 W |
|---|---|
| Input Voltage | 100-240 V AC |
| Input Current | 8.4 A |
| Frequency Range | 50-60 |
Physical Characteristics:
| Form Factor | External |
|---|---|
| Device Supported | Network Devices |
Miscellaneous:
| Compatibility |
|
|---|
Trusted by Leading Enterprises and Thousands of Satisfied Customers