Image may differ from original
Synology HAT5320-4T | 4TB 7200RPM SATA 6Gb/s 512mb cache 3.5-Inch Enterprise Hard Drive For FS/HD Series
|
Part No
|
HAT5320-4T
|
|
Manufacturer
|
|
|
Category
|
|
|
Availability
|
In Stock
|
|
Condition
|
New
|
$749.73
$697.25Free ground shipping within US up to 10lbs
Payment:
WORLDWIDE SHIPPING
BEST PRICES GUARANTEED
EASY CLAIMS & RETURNS
SECURE PAYMENT
TRACK YOUR ORDER
Description:
- Synology HAT5320-4T | 4TB 7200RPM SATA 6Gb/s 512mb cache 3.5-Inch Enterprise Hard Drive For FS/HD Series
- UPC: 846504006052
Technical Documents:
General Information:
| Product Type | Hard Drive |
|---|---|
| Package Quantity | 1 |
| Package Type | Retail |
Technical Information:
| Storage Capacity | 4 TB |
|---|---|
| Spindle Speed | 7200 |
| Interface | 6Gb/s SATA |
| Hard Drive Cache | 512 MB |
| Drive Type | Internal |
| Device Supported | Surveillance System |
Physical Characteristics:
| Form Factor | 3.5" |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Width | 101.85 mm |
| Depth | 147 mm |
| Weight | 690 g |
Compliance Standards:
| Green Compliance |
|
|---|
Trusted by Leading Enterprises and Thousands of Satisfied Customers